נטרול ריחות

נטרול ריחות:

  •  נטרול ריחות בצינורות ביוב – בצנרת הביוב יש לרוב ריחות של שדומים לזה של ביצים רקובות. הריח הזה נובע מתרכובת שנקראת מימן גופרתי והיא ניתנת לפירוק וכך לנטרול של הריח בעזרת מוצר כימי שהוא פיתוח ייחודי של חברת VTA האוסטרית ומשווק בבלעדיות אצלנו. ראו דוגמה לנטרול ריחות כזה בתחנת שאיבה בזכרון יעקב כאן.
  •  נטרול באויר – במקרים שבהם יש מספר ריחות לא נעימים באויר והדבר משפיע על העבודה או על חייהם של הסובבים ניתן להשתמש במערכת של התזת חומר אורגני המנטרל ריחות אשר פועל על מגוון רחב של גורמי ריח ומפרק אותם בעודם באויר וכך מאפשר אוירה נעימה יותר גם לעובדים וגם לסביבה. מידע נוסף ניתן למצוא כאן
  • נטרול ריחות בסביבה המיידית (בית, משרד, רכב ועוד) – רוב מנטרלי הריח שמוכרים בשוק היום הם בעצם ממסכי ריח כלומר אנחנו מריחים חומר כימי שריחו הנעים חזק יותר מאשר הריח שאותו אנו מנסים להעלים. ממסכים אלו לרוב גורמים לכאבי ראש או סחרחורות ואנו נושמים את הריח הרע עם הריח הנעים. לעומת זאת ישנם מנטרלי ריחות שפועלים כדי לפרק את מולקולות הריח הרע באויר ועל ידי כך האויר נשאר בריא לנשימה ואת ההבדל ניתן מאוד בקלות להרגיש. אנו משווקים מספר פתרונות לנטרול אמיתי של ריחות בבית, במשרד או במפעל.

דוגמאות למוצרים:

  • אנטי ריח ג'ל – המוצר מגיע בצורת ג'ל בתוך צנצנת פלסטיק ועשוי משמנים אתריים וכל מה שצריך לעשות זה לפתוח את המכסה ולתת לג'ל להתנדף ולנטרל כל ריח לא נעים שיש באויר ומפיץ ניחוח נעים במקומו. המוצר מגיע במגוון ריחות ומתתאים לריחות של סיגריות, שירותים, בישולים ועוד..
דילוג לתוכן